Szczegóły:

Osuszacze sprężonego powietrza

Firma HEK posiada w swojej ofercie bogaty wybór profesjonalnych osuszaczy sprężonego powietrza o wydajności od 5 do 12.000m3/h. Dysponujemy modelami różniącymi się zakresami ciśnieniowego punktu rosu (wilgotnością wyjściową) i technologią osuszania:

  • chłodnicze - kondensacyjne
  • adsorpcyjne kompaktowe
  • regenerowane na zimno oraz na gorąco
Nasze nowoczesne urządzenia pneumatyczne szybko i efektywnie usuwają wilgoć ze sprężonego powietrza. Polecamy rozwiązania przeznaczone do użytku z rurociągami wewnętrznymi lub zewnętrznymi. Proponowane produkty są łatwe w obsłudze, odznaczają się prostą, stabilną konstrukcją i niskim zużyciem energii elektrycznej pobieranej podczas pracy. Pomagamy dobrać odpowiedne parametry, oferujemy kompleksowe doradztwo techniczne oraz serwisowe. Nasi pracownicy mogą przyjechać do Twojego przedsiębiorstwa lub udzielić wskazówek za pośrednictwem telefonu/internetu.

Osuszacze regenerowane na zimno

Wydajne i niezawodne urządzenia adsorpcyjnie osuszają sprężone powietrze. Maszyny do regeneracji na zimno są jednymi z najtańszych rozwiązań tego typu.

Zobacz

Osuszacze regenerowane na gorąco

Urządzenia do regeneracji na gorąco pozwalają oszczędzić znaczną ilość sprężonego powietrza. Wydłużają one również czas pomiędzy regeneracjami osuszacza.

Zobacz

Osuszacze chłodnicze - kondensacyjne

Udostępniamy bardzo wydajne urządzenia, które są najczęściej stosowane w instalacjach sprężonego powietrza znajdujących się wewnątrz budynków.

Zobacz

Osuszacze adsorpcyjne kompaktowe

Polecamy proste w obsłudze osuszacze, przeznaczone do montażu w niewielkich instalacjach sprężonego powietrza lub jako osuszacze niewielkich końcowych odcinków dużych obiektów przemysłowych.

Zobacz

Czy możemy pomóc?

Firma czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00

Strony HEK mogą używać ciasteczek ( tzw. cookie), które pozwalają zoptymalizować stronę . W każdej chwili możesz zablokować używanie ciasteczek - więcej informacji znajdziesz w dziale "Pomoc/ Help" przeglądarki, lub na stronach Wikipedii