HEK Osuszacze Kompresory - Baza wiedzy

kompresor śrubowy

Kompersor śrubowy

Jest podstawą produkcji w dużej części zakładów przemysłowych. Budowa i działanie powodują, że sprężone powietrze może być dostarczone w sposób ciągły 24 godz dziennie, bez potrzeby postojów na chłodzenie.
osuszacz chłodniczy

Osuszacz chłodniczy

Przeznaczony do osuszania sprężonego powietrza. Jest to najczęściej spotykany typ osuszacza sprężonego powietrza. Podstawowym zastosowaniem są instalacje w których rurociągi znajdują się wewnątrz hal przemysłowych.
sprężarki śrubowe

Sprężarka śrubowa

Są to urządzenia cieszące się sporym zainteresowaniem wśród klientów ceniących sobie niezawodność, skuteczność oraz uniwersalność zastosowania. Sprężarki śrubowe to trwałe maszyny.

Sprężarki śrubowe, osuszacze sprężonego powietrza - Baza wiedzy HEK.COM.PL.

Jako firma, której celem jest zadowolenie oraz edukowanie klientów postanowiliśmy stworzyć dział „Baza wiedzy”, w którym to będziemy regularnie umieszczać wartościowe artykuły dotyczące serwisu sprężarek, osuszaczy, filtrów sprężonego powietrza, sprężarek śrubowych oraz kompresorów śrubowych.

Artykuły przez nas pisane opierają się na wieloletnim doświadczeniu, które pozwoliło nam na osiągnięcie odpowiednich umiejętności oraz poszerzenie swojej wiedzy. Dzięki temu nasi Klienci do dyspozycji mają kopalnię wiedzy na temat sprężarek śrubowych oraz innych produktów i usług z naszej oferty.

Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy do lektury
Zespół HEK
HEK.COM.PL – serwis sprężarek śrubowych, części do sprężarek, pomiary i audyty.

Strony HEK mogą używać ciasteczek ( tzw. cookie), które pozwalają zoptymalizować stronę . W każdej chwili możesz zablokować używanie ciasteczek - więcej informacji znajdziesz w dziale "Pomoc/ Help" przeglądarki, lub na stronach Wikipedii