Osuszacze sprężonego powietrza

Firma HEK posiada w swojej ofercie bogaty wybór profesjonalnych osuszaczy sprężonego powietrza o wydajności od 5 do 12.000m3/h. Dysponujemy modelami różniącymi się zakresami ciśnieniowego punktu rosu (wilgotnością wyjściową) i technologią osuszania:

  • chłodnicze - kondensacyjne
  • adsorpcyjne kompaktowe
  • regenerowane na zimno oraz na gorąco

Nasze nowoczesne osuszacze sprężonego powietrza pneumatyczne szybko i efektywnie usuwają wilgoć ze sprężonego powietrza. Polecamy rozwiązania przeznaczone do użytku z rurociągami wewnętrznymi lub zewnętrznymi.

Proponowane osuszacze sprężonego powietrza są łatwe w obsłudze, odznaczają się prostą, stabilną konstrukcją i niskim zużyciem energii elektrycznej pobieranej podczas pracy. Pomagamy dobrać odpowiednie parametry, oferujemy kompleksowe doradztwo techniczne oraz serwisowe.


Nasi pracownicy mogą przyjechać do Twojego przedsiębiorstwa lub udzielić wskazówek za pośrednictwem telefonu/internetu.

Osuszacze regenerowane na zimno

Wydajne i niezawodne urządzenia adsorpcyjnie osuszają sprężone powietrze. Maszyny do regeneracji na zimno są jednymi z najtańszych rozwiązań tego typu.

Osuszacze regenerowane na gorąco

Urządzenia do regeneracji na gorąco pozwalają oszczędzić znaczną ilość sprężonego powietrza. Wydłużają one również czas pomiędzy regeneracjami osuszacza.

Osuszacze chłodnicze - kondensacyjne

Udostępniamy bardzo wydajne urządzenia, które są najczęściej stosowane w instalacjach sprężonego powietrza znajdujących się wewnątrz budynków.

Osuszacze adsorpcyjne kompaktowe

Polecamy proste w obsłudze osuszacze, przeznaczone do montażu w niewielkich instalacjach sprężonego powietrza lub jako osuszacze niewielkich końcowych odcinków dużych obiektów przemysłowych.
Czy możemy pomóc?
Firma czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00
HEK.COM.PL – serwis sprężarek śrubowych, części do sprężarek, pomiary i audyty.

Strony HEK mogą używać ciasteczek ( tzw. cookie), które pozwalają zoptymalizować stronę . W każdej chwili możesz zablokować używanie ciasteczek - więcej informacji znajdziesz w dziale "Pomoc/ Help" przeglądarki, lub na stronach Wikipedii