Używane sprężarki śrubowe

Używane śrubowe sprężarki powietrza, olejowe i bezolejowe. Szeroki zakres wydajności, ciśnień i opcji wyposażenia. Pełny dostęp do części i serwis pogwarancyjny

Do wszystkich sprzedawanych sprężarek zapewniamy pełny serwis po-gwarancyjny. Dla Klientów serwisujących sprężarki we własnym zakresie oferujemy pełny dostęp do części ekspolatacyjnych. Więcej informacji na temat części eksploatacyjnych jest tutaj, informacje na temat sterowników do sprężarek znajdują się tutaj.

Sprężarki śrubowe - używane

Sprężarki pochodzą z rynku wtórnego, często od Zakładów które wymiały swoje kompresowy na jednostki o większej wydajności.

W przeciwieństwie do sprężarek nowych, zakres oferty jest zmienny i zależny od ilości sprężarek na rynku. Stan sprężarek zaczyna od od sprężarek niekiedy nawet rocznych, a kończy na atrakcyjnych cenowo maszynach o znacznym przebiegu motogodzin.

Przed uruchomieniem wszystkie sprężarki śrubowe są dokładnie sprawdzane. Standardowo każda sprężarka jest po świeżo wykonanym dużym przeglądzie serwisowym HEK z wymianą dużego zestawu serwisowego (w tym wymiana oleju, wymiana separatora itd).

Oferujemy sprężarki śrubowe używane następujących producentów:
  • CompAir
  • Kaeser
  • Atlas Copco
  • Boge
  • Demag
  • Fini
Sprężarki dobierane są na podstawie konkretnego zapytania. Pomagamy w określaniu zapotrzebowania, typu, modelu, konfiguracji sprężarek. Na życzenie Odbiorcy wykonujemy wcześniejsze pomiary przepływów sprężonego powietrza.

Czy możemy pomóc?

Firma czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00
HEK.COM.PL – serwis sprężarek śrubowych, części do sprężarek, pomiary i audyty.

Strony HEK mogą używać ciasteczek ( tzw. cookie), które pozwalają zoptymalizować stronę . W każdej chwili możesz zablokować używanie ciasteczek - więcej informacji znajdziesz w dziale "Pomoc/ Help" przeglądarki, lub na stronach Wikipedii