Serwis sprężarek śrubowych

Prowadzimy profesjonalny serwis sprężarek przemysłowych, śrubowych olejowych o mocy od 5 do 350 kW. Dzięki naszemu doświadczeniu i szerokiej wiedzy jesteśmy w sprostać każdemu wyzwaniu. Przeprowadzamy dokładną analizę sprzętu, która pozwala nam znaleźć przyczynę usterki, a także zaproponować optymalne rozwiązanie. Dzięki temu nasi Klienci mogą liczyć na pełną skuteczność działania, jak również na korzystne warunki współpracy.

HEK to polska firma rodzinna. Tworzą ją doświadczeni fachowcy, którzy nie tylko zajmują się serwisem, ale też gwarantują fachowe doradztwo związane z doborem najlepszych urządzeń pneumatycznych.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Naprawa sprężarek - na czym pracujemy?

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że zastosowanie sprężarek śrubowych może być bardzo szerokie. One same występują w wielu odmianach, zróżnicowanych zarówno pod względem budowy, jak i poszczególnych parametrów technicznych. Z tego powodu nasz serwis kompresorów przyjmuje urządzenia w różnym wieku oraz stanie.

Do każdej naprawy podchodzimy indywidualnie, z zachowaniem najwyższej jakości świadczonych usług.

Na rynku działamy od ponad 20 lat. Przez ten czas mieliśmy okazję serwisować sprężarki wielu znanych i cenionych w Europie marek. Wśród nich znajdują się takie firmy jak:

 • Atlas Copco
 • Boge
 • Atmos
 • FINI
 • Kaeser
 • Gardner-Denver
 • Compair
 • Demag

Naprawiamy również urządzenia Airpol, Almig, Alup, Ingersoll Rand i MAHLE. Podczas realizacji wielu zleceń serwisowych zdążyliśmy w pełni zapoznać się z ich specyfiką.

Doskonale wiemy, które elementy psują się najczęściej i w jaki sposób doprowadzić sprężarki do pełnej sprawności.

Profesjonalny serwis sprężarek - dlaczego my?

Nasze usługi mają charakter kompleksowy, co oznacza, że dokładnie sprawdzamy stan poszczególnych elementów wchodzących w skład budowy sprężarek, a następnie przeprowadzamy naprawę.

Wszystko odbywa się z użyciem nowoczesnego sprzętu naprawczego, jak również dedykowanych części zamiennych. Przekłada się to na gwarancję szybkiego zlikwidowania źródła problemu i możliwość ponownego rozruchu sprężarki.

Dostarczane sprzęty nie tylko naprawiamy, ale też odpowiednio zabezpieczamy, tak aby posłużyły one przez jak najdłuższy czas.

Jednocześnie zachęcamy do wykonywania u nas regularnych przeglądów kompresorów, dzięki którym możliwe jest uniknięcie wielu awarii.

Będzie to forma zabezpieczenia przed niepotrzebnymi przestojami w firmie.

To jednak nie wszystko! Dysponujemy ponadto bogatym wyborem zamiennych części eksploatacyjnych.

Prowadzimy sprzedaż takich elementów jak: zestawy naprawcze, wkłady filtracyjne, separatory puszkowe i separatory koszowe, a także uszczelki oraz różnorodne oleje: oleje mineralne, oleje syntetyczne, oleje przeznaczone do pracy wymagającej kontaktu z żywnością czy też przystosowane do trudnych warunków.

Szeroka oferta i kompleksowa realizacja

Nasz serwis sprężarek śrubowych ma do zaoferowania pełną pomoc w zakresie naprawy sprzętów różnego typu – bez względu na ich stan oraz zakres koniecznych do wykonania czynności.

Oferta firmy HEK obejmuje między innymi takie usługi jak:

 • inspekcje pracy sprężarek
 • diagnostyka sprężarek
 • małe, duże oraz rozszerzone przeglądy serwisowe
 • remonty częściowe i kapitalne stopni ( modułów) śrubowych oraz silników elektrycznych
 • regeneracje chłodnic: powietrza, oleju i zespolonych
 • pomiary pracy sprężarek (obejmujący monitoring drgań, sprawności, ekonomi itp.)
 • naprawy oraz modernizacje
 • instalacja układów zarządzania pracą sprężarek
 • wymiany sterowników

Jednocześnie zapewniamy fachowe doradztwo w zakresie wyboru kompresorów, sposobu ich eksploatacji, jak również wszelkich działań wymaganych od użytkownika sprzętu (np. czyszczenie chłodnicy czy serwisowanie zgodne z harmonogramem).

Nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie pytania odnośnie oferty oraz realizowanych usług.

Serdecznie zapraszamy zarówno do bezpośredniego kontaktu, jak i zgłaszania się do nas przez infolinię bądź dostępne adres e-mail.

Czy możemy pomóc?

Firma czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00
HEK.COM.PL – serwis sprężarek śrubowych, części do sprężarek, pomiary i audyty.

Strony HEK mogą używać ciasteczek ( tzw. cookie), które pozwalają zoptymalizować stronę . W każdej chwili możesz zablokować używanie ciasteczek - więcej informacji znajdziesz w dziale "Pomoc/ Help" przeglądarki, lub na stronach Wikipedii