Sprężarki śrubowe – sprzedaż i serwis – o firmie HEK

HEK
sprężarki śrubowe
i serwis

Dostępne w naszej ofercie urządzenia i części zamienne są stosowane w wielu gałęziach przemysłu, zarówno jako podstawowe urządzenia w sprężarkowni, jak i części eksploatacyjne w rozmaitych typach maszyn innych producentów. Prowadzimy serwis sprężarek śrubowych oraz pozostałego sprzętu w pomieszczeniu kompresorów. Oferujemy profesjonalne doradztwo techniczne. Pomagamy nabywcom dobrać odpowiedni model i konfigurację urządzeń. Wykonujemy pomiary przepływów powietrza, dzięki czemu odbiorcy mogą rzetelnie ocenić potrzeby swojego Zakładu/ Fabryki. Bazujemy na specjalistycznej wiedzy, pomagamy klientom w rozwiązywaniu problemów zarówno podstawowych, jak i złożonych.

Asortyment Firmy HEK obejmuje nowe urządzenia znanych i renomowanych producentów, oraz części zamienne to takich marek jak: Atlas Copco, Boge, Compair oraz Kaeser i innych. Dysponujemy sprężarkami śrubowymi, osuszaczami oraz filtrami sprężonego powietrza, które są alternatywnym rozwiązaniem do takich marek.

HEK
misja naszej firmy

Podstawową misją Firmy HEK jest profesjonalne uzdatnianie sprężonego powietrza oraz serwisowa obsługa urządzeń z nim związanych. Bazujemy na wiedzy specjalistycznej, która pomaga Klientom w rozwiązywaniu problemów zarówno podstawowych, jak i złożonych.

Asortyment Firmy HEK ma zapewnić Klientowi szeroki wachlarz usług oraz produktów związanych z dziedziną sprężonego powietrza. Nasza strategia oparta jest na osiągnięciu zrównoważonego rozwoju w wymiarze ekonomicznym, środowiskowym, ludzkim, społecznym. Realizujemy program Gospodarki Odpadami. Posiadamy Certyfikat FGAZ dla Przedsiębiorców.

Kadra zarządzająca
Julian K. Hombek
Założyciel CEO
Grzegorz Urban
Dyrektor Techniczny
Szef Serwisu
Halina Katarzyna Hombek
Szef Magazynu
Doradca ds. Sprzedaży
Polska
firma rodzinna
HEK Osuszacze Kompresory to Polska Firma Rodzinna założona w 1998 roku. Stale się rozwijamy i poszerzamy nasze kompetencje. Mamy bardzo dobry kontakt z Partnerami Handlowymi w kraju i za granicą (B2B, B2C). Jesteśmy rozpoznawani na rynku międzynarodowym. Łączymy bardzo wysoką jakość sprzedawanych zamiennych produktów z konkurencyjną ceną. Szczególną uwagę przykładamydo kontroli jakości wszystkich oferowanych przez nas elementów oraz urządzeń. Bazujemy na wieloletniej współpracy ze stałymi dostawcami.
HEK.COM.PL – serwis sprężarek śrubowych, części do sprężarek, pomiary i audyty.

Strony HEK mogą używać ciasteczek ( tzw. cookie), które pozwalają zoptymalizować stronę . W każdej chwili możesz zablokować używanie ciasteczek - więcej informacji znajdziesz w dziale "Pomoc/ Help" przeglądarki, lub na stronach Wikipedii