O firmie

HEK sprężarki śrubowe i serwis

Dostępne w naszej ofercie urządzenia i części zamienne są stosowane w wielu gałęziach przemysłu, zarówno jako podstawowe urządzenia w sprężarkowni, jak i części eksploatacyjne w rozmaitych typach maszyn innych producentów. Prowadzimy serwis sprężarek śrubowych oraz pozostałego sprzętu w pomieszczeniu kompresorów. Oferujemy profesjonalne doradztwo techniczne. Pomagamy nabywcom dobrać odpowiedni model i konfigurację urządzeń. Wykonujemy pomiary przepływów powietrza, dzięki czemu odbiorcy mogą rzetelnie ocenić potrzeby swojego Zakładu/ Fabryki. Bazujemy na specjalistycznej wiedzy, pomagamy klientom w rozwiązywaniu problemów zarówno podstawowych, jak i złożonych.

Asortyment Firmy HEK obejmuje nowe urządzenia znanych i renomowanych producentów, oraz części zamienne to takich marek jak: Atlas Copco, Boge, Compair oraz Kaeser i innych. Dysponujemy sprężarkami śrubowymi, osuszaczami oraz filtrami sprężonego powietrza, które są alternatywnym rozwiązaniem do takich marek.

HEK misja naszej firmy

Podstawową misją Firmy HEK jest profesjonalne uzdatnianie sprężonego powietrza oraz serwisowa obsługa urządzeń z nim związanych. Bazujemy na wiedzy specjalistycznej, która pomaga Klientom w rozwiązywaniu problemów zarówno podstawowych, jak i złożonych.

Asortyment Firmy HEK ma zapewnić Klientowi szeroki wachlarz usług oraz produktów związanych z dziedziną sprężonego powietrza. Nasza strategia oparta jest na osiągnięciu zrównoważonego rozwoju w wymiarze ekonomicznym, środowiskowym, ludzkim, społecznym. Realizujemy program Gospodarki Odpadami. Posiadamy Certyfikat FGAZ dla Przedsiębiorców.