Ultrafilter – Donaldson

Ultrafilter - Donaldson

Sprzedaż i kompleksowy serwis części zamiennych (takich jak : elementy filtracyjne, zestawy naprawcze) do osuszaczy oraz innych urządzeń sprężonego powietrza wyprodukowanych przez markę Ultrafilter- Donaldson to specjalność firmy HEK.

Dysponujemy bogatym wyborem takich zamiennych akcesoriów eksploatacyjnych jak:

zestawy naprawcze do spustów kondensatu typu Ultramat
elementy filtracyjne do filtrów
wkłady do separatorów woda-olej
części do osuszaczy, m.in. czujniki punktu rosy, tłumiki oraz elektrozawory i wysokiej klasy adsorbent

Zapewniamy własny, profesjonalny serwis osuszaczy adsorpcyjnych i chłodniczych, a także filtrów sieciowych. Naprawiamy i regenerujemy również automatyczne zawory spustowe. Przykładamy ogromną wagę do tego, by szybko i dokładnie obsłużyć naszych klientów, gdyż wiemy, że sprawne urządzenia przekładają się na zyski firmy, która je wykorzystuje.

Zatrudniamy pracowników doświadczonych i wyspecjalizowanych w dziedzinie maszyn przeznaczonych do procesów produkcyjnych, w których wykorzystywane jest sprężone powietrze. Doradzą oni przy wyborze optymalnych rozwiązań i pomogą rozwiązać wszystkie problemy techniczne. Jesteśmy więc przekonani, że klienci, którzy podejmą z nami współpracę docenią profesjonalną obsługą oraz doskonałą jakością świadczonych przez nas usług!

zestawy naprawcze do spustów kondensatu typu Ultramat
elementy filtracyjne do filtrów sprężonego powietrza
wkłady do separatorów woda-olej
części do osuszaczy, w tym tłumiki, czujniki punktu rosy, elektrozawory oraz bardzo wysokiej klasy adsorbent