Serwis sprężarek śrubowych

Profesjonalny serwis sprężarek śrubowych to inwestycja w niezawodność, bezpieczeństwo i efektywność zakładu przemysłowego. Zapewni on spokój ducha, oszczędność czasu i pieniędzy oraz zapewni właściwą eksploatację sprężarek, co przyczyni się do sukcesu przedsiębiorstwa na rynku konkurencyjnym. Prowadzimy profesjonalny serwis sprężarek przemysłowych, śrubowych olejowych o mocy od 2 do 350 kW. Dzięki naszemu doświadczeniu i szerokiej wiedzy jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu. Przeprowadzamy dokładną analizę sprzętu, która pozwala nam znaleźć przyczynę usterki, a także zaproponować optymalne rozwiązanie. Dzięki temu nasi Klienci mogą liczyć na pełną skuteczność działania, jak również na korzystne warunki współpracy.

HEK to polska firma rodzinna. Tworzą ją doświadczeni fachowcy, którzy nie tylko zajmują się serwisem, ale też gwarantują fachowe doradztwo związane z doborem najlepszych urządzeń pneumatycznych. Nasze doświadczenie i zaangażowanie w branży sprawiają, że można nam zaufać bez wahania. Jesteśmy pewni, że jako liderzy w dziedzinie serwisu sprężarek przemysłowych, sprostamy Państwa najwyższym oczekiwaniom. Rozumiemy, że każde przedsiębiorstwo ma swoje indywidualne potrzeby. Dlatego nasze podejście do serwisu sprężarek przemysłowych jest w pełni personalizowane, tak aby dostarczyć Państwu optymalne rozwiązania dostosowane do Waszej działalności. Dla nas priorytetem jest zbudowanie długotrwałego i zaufanego partnerstwa z naszymi klientami. Wykonując każdą usługę, w tym serwisu sprężarek stawiamy na uczciwość, rzetelność oraz terminowość. 

Dlaczego warto postawić na profesjonalny serwis sprężarek śrubowych?

Sprężarki śrubowe są niezastąpionym narzędziem w wielu branżach przemysłowych, zapewniając sprężone powietrze niezbędne do pracy wielu maszyn i narzędzi. Ich wydajność i niezawodność mają kluczowe znaczenie dla efektywnego funkcjonowania zakładu przemysłowego. Są to urządzenia cieszące się sporym zainteresowaniem wśród klientów ceniących sobie niezawodność, skuteczność oraz uniwersalność zastosowania. Sprężarki śrubowe to trwałe maszyny, charakteryzujące się kompaktową budową, zajmujące stosunkowo niewiele przestrzeni roboczej. Znajdują zastosowanie niemalże we wszystkich gałęziach przemysłu. Ich podstawowy cel to dostarczanie sprężonego powietrza pod zadanym ciśnieniem. Sprężarki śrubowe dzielimy na bezolejowe oraz olejowe. Zaletą sprężarek olejowych jest zdolność do ciągłej pracy zapewniającej sprężone powietrze dla produkcji oraz dostępność elementów zamiennych i obsługi serwisowej.

Z tego właśnie powodu warto postawić na serwis kompresorów śrubowych, który zapewni wiele korzyści i pozytywnie wpłynie na działalność firmy. Profesjonalny serwis śrubowych sprężarek to najlepszy sposób, aby zadbać o ich długotrwałe użytkowanie. Regularne przeglądy, konserwacja i wymiana części zapewnią, że sprężarka będzie działać w optymalnym stanie, a także unikniemy kosztownych awarii czy nagłych zatrzymań produkcji. Serwis sprężarek śrubowych pozwala na wcześniejsze wykrycie ewentualnych problemów i usterek. Dzięki temu można uniknąć dużych kosztów związanych z postojami i naprawami awaryjnymi. Sprężarki śrubowe pracują pod dużym ciśnieniem i narażone są na duże obciążenia. Nieprawidłowa konserwacja czy nieprofesjonalna naprawa mogą prowadzić do niebezpiecznych sytuacji. Profesjonalnie przeprowadzony serwis gwarantuje, że sprężarki są bezpieczne w użytkowaniu, co ma kluczowe znaczenie dla zdrowia i bezpieczeństwa pracowników.

Naprawa sprężarek – na czym pracujemy?

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że zastosowanie sprężarek śrubowych może być bardzo szerokie. One same występują w wielu odmianach, zróżnicowanych zarówno pod względem budowy, jak i poszczególnych parametrów technicznych. Z tego powodu nasz serwis kompresorów przyjmuje urządzenia w różnym wieku oraz stanie.

Do każdej naprawy podchodzimy indywidualnie, z zachowaniem najwyższej jakości świadczonych usług.

Na rynku działamy od ponad 20 lat. Przez ten czas mieliśmy okazję serwisować sprężarki wielu znanych i cenionych w Europie marek. Wśród nich znajdują się takie firmy jak:

Atlas Copco
Boge
Atmos
FINI
Kaeser
Gardner-Denver
Compair
Demag

Naprawiamy również urządzenia Airpol, Almig, Alup, Ingersoll Rand i MAHLE. Podczas realizacji wielu zleceń serwisowych zdążyliśmy w pełni zapoznać się z ich specyfiką.

Doskonale wiemy, które elementy psują się najczęściej i w jaki sposób doprowadzić sprężarki do pełnej sprawności. Naprawa sprężarek śrubowych to dla nas pestka!

Profesjonalny serwis sprężarek – dlaczego my?

Nasze usługi mają charakter kompleksowy, co oznacza, że dokładnie sprawdzamy stan poszczególnych elementów wchodzących w skład budowy sprężarek, a następnie przeprowadzamy naprawę.

Wszystko odbywa się z użyciem nowoczesnego sprzętu naprawczego, jak również dedykowanych części zamiennych. Przekłada się to na gwarancję szybkiego zlikwidowania źródła problemu i możliwość ponownego rozruchu sprężarki.

Dostarczane sprzęty nie tylko naprawiamy, ale też odpowiednio zabezpieczamy, tak aby posłużyły one przez jak najdłuższy czas.

Jednocześnie zachęcamy do wykonywania u nas regularnych przeglądów kompresorów, dzięki którym możliwe jest uniknięcie wielu awarii.

Będzie to forma zabezpieczenia przed niepotrzebnymi przestojami w firmie.

To jednak nie wszystko! Dysponujemy ponadto bogatym wyborem zamiennych części eksploatacyjnych.

Prowadzimy sprzedaż takich elementów jak: zestawy naprawczewkłady filtracyjneseparatory puszkowe i separatory koszowe, a także uszczelki oraz różnorodne olejeoleje mineralneoleje syntetyczne, oleje przeznaczone do pracy wymagającej kontaktu z żywnością czy też przystosowane do trudnych warunków.

Szeroka oferta i kompleksowa realizacja

Nasz serwis sprężarek śrubowych ma do zaoferowania pełną pomoc w zakresie naprawy sprzętów różnego typu – bez względu na ich stan oraz zakres koniecznych do wykonania czynności.

Oferta firmy HEK obejmuje między innymi takie usługi jak:

inspekcje pracy sprężarek
małe, duże oraz rozszerzone przeglądy serwisowe
regeneracje chłodnic: powietrza, oleju i zespolonych
naprawy oraz modernizacje
wymiany sterowników
diagnostyka sprężarek
remonty częściowe i kapitalne stopni ( modułów) śrubowych oraz silników elektrycznych
pomiary pracy sprężarek (obejmujący monitoring drgań, sprawności, ekonomi itp.)
instalacja układów zarządzania pracą sprężarek

Jednocześnie zapewniamy fachowe doradztwo w zakresie wyboru kompresorów, sposobu ich eksploatacji, jak również wszelkich działań wymaganych od użytkownika sprzętu (np. czyszczenie chłodnicy czy serwisowanie zgodne z harmonogramem).

Nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie pytania odnośnie oferty oraz realizowanych usług.

 

Serdecznie zapraszamy zarówno do bezpośredniego kontaktu, jak i zgłaszania się do nas przez infolinię bądź dostępne adres e-mail.